داوری متدولوژیک مقالات Last Update : 2020-05-17 11:04:03

داوری متدولوژیک مقالات

یکی از دلایل اصلی عقب‌ماندگی زمانی و تاخیر در انتشار نشریات علمی- پژوهشی، زمان‌بر بودن فرآیند داوری و عدم همکاری مناسب داوران به دلیل مشغله کاری زیاد است. همچنین از جمله مهمترین بخشها در ارزیابی یک پژوهش تایید روش شناسی و متدولوژی پژوهش است.

برای حل این مشکل و با استفاده از این خدمت می توانید قبل از ارسال مقالات به مجلات از اعتبار مقاله خود آگاه شوید و با کمک داوران معتبر بین المللی شانس موفقیت مقاله خود را افزایش دهید. داوران متدولوژیست و اپیدمیولوژیست آماده پیش داوری (Internal Peer Review) بر روی مقالات شما هستند. با کمک این داوری به نقاط ضعف و قوت مقاله خود آگاه شوید.

محصول نهایی داوری داخلی به نویسندگان مقاله چیست؟

همانگونه که مستحضرید هدف از داوری داخلی “طرح سوالات و مشکلات احتمالی” و “شبیه سازی داوری استاندارد” در مجلات مورد نظر شماست. البته اصلاح موارد مطروحه نیازمند بازنگری در مقاله توسط تیم اصلی نویسندگان و مشاور آماری طرح تحقیقاتی مرتبط است. نویسندگان میتوانند پس از دریافت نظرات داوران، باکمک سایر نویسندگان و مشاور آماری طرح تحقیقاتی خود به غنای علمی مقاله خود بیافزایند.

داوری داخلی، نقاط قوت و ضعف مطالعه ارزشمند شما را بازگو می نماید.

تیم تخصصی متدولوژی در آرتیکل ایکس افتخار دارد با همکاری اساتید آمار و روش شناسی بهترین دانشگاههای کشور خدمات داوری روش شناسی را به تمامی پژوهشگران و مجلات علمی-پژوهشی ارائه نماید. جهت ثبت فرم درخواست این خدمت به لینک زیر مراجعه نموده و اطلاعات آن را تکمیل نمایید.

هزینه هر مقاله برای این خدمت ۲۵۰ هزار تومان می باشد.

شرایط استفاده:

  1. مقاله بصورت فایل word و کامل (نسخه نهایی) آپلود شود
  2. زمان انجام کار 7 روز کاری می باشد
  3. هر بار داوری بر اساس استانداردهای بین المللی و مشتمل بر حداقل 250 کلمه است
  4. داوری ها به زبان فارسی و انگلیسی می باشد
  5. در صورت عدم رضایت تا 72 ساعت بازگشت وجه نیز میسر می باشد

ثبت سفارش آنلاين