ویرایش ساختاری و بازنویسی منابع Last Update : 2020-05-17 10:55:06

روش نگارش و ویرایش مقالات به سبک AMA :

AMA Manual of Style نوعی راهنمای سبک نگارش برای نویسندگان و ویراستاران است که توسط ویراستاران JAMA و یا Journal of American Medical Association و Archives Journals و مجلات پزشکی گروه Oxford University Press از سال 1962 ایجاد شده است. این سبک مبنای ویرایش مقالات و کتب علوم پزشکی است. پایایی و روایی این سبک موجب آن گردیده است که بسیاری از دست اندرکاران حوزه نشر و نویسندگان و محققین از این سبک استفاده نمایند. این سبک حاوی تمام نکات و مواردی است که یک نویسنده در طی نوشتن مقاله یا کتاب خود با آن برخورد می نماید. در حال حاضر ناشرین معتبر بین المللی نظیر Springer, Elsevier, Kowsar ,Oxford University Press, Dove Press از این سبک نگارش استفاده می کنند.

 

بازنویسی منابع مقالات :

یکی از مهمترین بخش های هر مقاله رفرنس دهی و منابع می باشد. نرم افزار Endnote یکی از جامع ترین و کامل ترین نرم افزارهای مدیریت منابع و اسناد در فرآیندهای پژوهشی است که توسط Thomson Reuters Scientific تهیه و توسعه یافته است که می تواند به عنوان یکی از ابزارهای اصلی پژوهش مورد استفاده قرار گیرد. فراموش نکنید رعایت استانداردها در منبع نویسی از مهمترین شاخصها در ارزیابی مقاله شماست. ما منابع مجلات، مقاله یا پایان نامه شما را با استفاده از این ابزار بی نظیر برای شما بازنویسی می کنیم.

 

نوع خدمات :

در حال حاضر این خدمات هر یک در سطوح جداگانه تعریف گردیده است.

جدول زیر حاوی توضیحات دقیق در خصوص خدمات مختلف ماست:

   ویرایش مقالات به سبک AMA بازنویسی منابع مقالات
 

۴۹۰ ریال

(هر کلمه)

۵۰،۰۰۰ ریال

(هر رفرنس)

 
انجام خدمت               
زمان تحویل حداکثر ۳ روز کاری حداکثر ۳ روز کاری
  برای سفارش هر یک از پکیج های فوق اینجا را کلیک نمایید

 

آخرین بار در ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۸ ( Aug 2019 ) به روز رسانی شده است.

هزینه ها :

  • هزینه خدمت نگارش بر اساس AMA بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه می شود (تعداد کلمات در فی هر کلمه ضرب میشود). و پرداخت هزینه از طریق انتقال به کارت امکان پذیر است. (در محاسبه تعداد کلمات اسم نویسندگان و منابع را از مقاله حذف میکنیم).
  • هزینه خدمت بازنویسی منابع مقالات بر اساس تعداد رفرنس هر مقاله محاسبه میشود (تعداد منابع در فی هر منبع ضرب میشود). و پرداخت هزینه از طریق انتقال به کارت امکان پذیر است.
  • دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است میتوانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند.
  • همچنین کسانی که قبلا از خدمات دیگر ما نظیر کارگاههای آموزشی، ترجمه یا ادیت و … استفاده کرده باشند میتوانند همواره از کدهای تخفیف بهره مند شوند.

 

تضمین بازگرداندن وجه، آیین نامه :

برای اطلاع از آیین نامه و نحوه درخواست بازگرداندن وجه، لطفا به این لینک مراجعه نمایید.